SUTEKS’de Deprem Eğitimi ve Tatbikatı Yaptık

SUTEKS çalışanlarının güvenliği için deprem eğitimi ve tatbikatı için Efor OSGB‘i tercih etti

Deprem eğitimi ve tatbikatı son derece önemlidir. Ülkemiz jeopolitik konumu itibariyle deprem kuşağı üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele, deprem bilinci, ilk yardım ve benzeri konularda uygun donanıma sahip ve bu konularda eğitimli bireyle olmak hayati önem taşımaktadır. İşverenler ise acil durumlar hakkında yönetmeliğe göre acil durumlarla mücadele için işyerinin büyüklüğü ve taşıdığı özel tehlikeler, yapılan işin niteliği, çalışan sayısı ile işyerinde bulunan diğer kişileri dikkate alarak çalışanlara gerekli kapsamlı deprem eğitimi sağlamalıdır. 

SUTEKS’de gerçekleştirdiğimiz eğitim ve tatbikat ile çalışanları depremle ilgili tanım ve açıklamalar, deprem öncesinde alınması gereken tedbirler, deprem esnasında yapılması gerekenler, deprem sonrası yapılması gerekenler konularla alakalı bilinçlendirdik. 

Suteks Hakkında

SUTEKS, tekstil üretimi alanında 50 yıllık geçmişe sahip aile işinden edinilen deneyimle 1986 yılında İstanbul’da kuruldu. Toplamda 80 yıla ulaşan bu uzmanlıkla SUTEKS günümüzde katma değeri yüksek moda ürünleri üretimi ve ihracatı yapmaktadır.

1986 yılında ihraç pazarlarına odaklanan yuvarlak örme ürünleri firması olarak Nur Ger tarafından kurulan Suteks,  1997’de üst düzey moda alanında faaliyet gösteren bir hazır giyim üreticisi olarak yeniden yapılandırılmıştır.

SUTEKS hakkında bilgi almak için: www.suteks.com.tr

Efor OSGB İstanbul; Tecrübeli İş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleriyle İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinizde kaliteli ve güvenilir OSGB’dir. Efor OSGB ile çalışanlarınız ve işyeriniz hep GÜVENDE!

2013 yılından beri  İş Sağlığı Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmet veriyoruz