Sedef Grup 2013 yılından bugüne Efor OSGB müşterisi

Sedef Grup 2013 yılından bugüne Efor OSGB güvencesinde

Sedef Grup, İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu yükümlülüğünün başladığı 2013 yılından bugüne Efor OSGB ile çalışmaya devam ediyor: 1996 yılından bugüne Fuarcılık sektöründe ilerleyerek alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olmuştur..

SEDEF GRUP; Fuar sektöründe kurulduğu günden bu yana birçok ülkede oldukça önemli projeleri hayata geçiren, ciddi tecrübe ve kalite birikimine sahip MOSEM LTD. ile aynı çatı altında birleşmiştir.  Mosem Tasarım ve Modüler Uygulamalar Fuar sektöründe Tasarım Merkezi Ünvanını kazanmış ilk firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Yurt dışında da hizmet veren Sedef Fuar A.Ş yerli ve uluslar arası organizasyonlardan kazandığı tecrübe birikimini günümüze taşımıştır.  Faaliyetlerini 7500 m2 kapalı alanda, yaklaşık 100 kişilik profesyonel kadrosu ile SEDEF GRUP olarak sürdürmektedir.

Misyonu; organizasyonlarda başarılı olabilmeleri, sahip oldukları kimliği ve ürünlerin en iyi şekilde teşhir ederek tanıtılması için gerekli hizmet noktasında Çözüm Ortaklığı’dır.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Efor İş Sağlığı ve Güvenliği  İş Güvenliği Uzmanı Savaş Gümüş; ” Sedef Fuarcılık iş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken hassasiyeti gösteren bir şirket. Ülkemizdeki pekçok firma için maalesef aynı yorumu yapamayız. Firmaların pek çoğu OSGB hizmeti almıyor yada kanuni zorunluluk olarak istemeyerek alıyor ve fuzuli masraf gibi görüyor… Oysa iş sağlığı ve güvenliği yatırımı geri dönüşü yüksek bir yatırımdır, Kanuni zorunluluk olmasından öte insani ve vicdani bir iştir. Kaybedilen sağlık, kaybedilen can yerine gelmiyor… İş kaza ve meslek hastalığı durumunda  mahkeme süreçleri, cezalar ve tazminatlar çok yüksek hesaplanmaktadır. İşverenin çekeceği vicdan azabıda cabası…” dedi.

SEDEF GRUP hakkında daha ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.sedefgrup.com.tr/

Efor OSGB İstanbul | İş Sağlığı ve Güvenliğiniz Bizimle Emin Ellerde!…