Generali Sigorta Efor OSGB İle Çalışıyor!

Efor OSGB Generali Sigorta Çalışanlarının İş Sağlığı Güvenliği Bize Emanet!

Efor OSGB – 1831 yılında İtalya’da kurulan Generali Sigorta, 1863’te Türkiye’de sigortacılık faaliyetlerine başlayan ilk şirket oldu. 1989 yılında Generali Sigorta Anonim Şirketi’ni kurarak yerelleşme yolunda dev bir adım attı.

Generali Sigorta; Avrupa’nın en büyük 3 sigorta firmasından birisi olarak, Türkiye’de 300‘e yakın merkez ofis çalışanı, 700’ün üzerinde acentesiyle geniş bir hizmet ağına sahip olmasının yanında kullanışlı internet web sitesi ve çağrı merkezinden verdiği erişimlerle Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlayabilmektedir.

Generali Sigorta, 180 yılı aşan tecrübesi, kaliteli ekibiyle verdiği ayrıcalıklı hizmetleri, fiyat/kazanç oranındaki başarısı ve geniş sigortacılık ürünleriyle  sektöründe liderliği hedeflemektedir.

Üst yönetim, çalışanlarına verdiği değeri, iş sağlığı ve güvenliği için yaptığı yatırımlarla da göstermektedir. Bu amaçla çalışma ortamının sağlığa ve güvenliğe en uygun hale getirilmesinden taviz vermemektedir. Çalışanların iş güvenliği uzmanları tarafından düzenli olarak eğitilmesi, işyeri hekimi tarafından periyodik sağlık gözetimine tabi tutulması sağlanmaktadır.

Efor OSGB yönetimi olarak, iş sağlığı ve güvenliğine verdiği önem ve özverili çalışmalarından dolayı Generali Sigorta yönetimine teşekkür ederiz. Generali Sigortanın “Az tehlikeli sınıfta” yer alan bir şirket olmasına rağmen, İş Sağlığı Güvenliği yaklaşımının diğer firmalara da örnek olmasını temenni ederiz. Unutulmamalıdır ki; ÖNLEMEK Ödemekten daha ucuzdur. Kaza temenni ederek değil TEDBİR alarak önlenir.

Generali Sigorta hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.generali.com.tr

Efor OSGB İstanbul | İş Sağlığı Güvenliğinde Doğru Seçim!