COŞ-AR Kuyumculuk Efor OSGB ile Çalışıyor

COŞ-AR Kuyumculuk Efor OSGB ile Çalışıyor

Gümüş ve Hediyelik Eşya sektörünün önde gelen firmalarından biri olan COŞ-AR Hediyelik Eşya Sanayi Ticaret Limited Şirketi OSGB Hizmetlerinde Efor İş Sağlığı ve Güvenliği kalitesini tercih etti.

COŞ-AR Hediyelik Eşya Sanayi Ticaret Limited Şirketi; Türkiye’deki gümüş kültürünü dünyaya tanıtmak misyonu ile 2000 yılında faaliyete başlamıştır. COŞ-AR olarak gümüş, hediyelik eşya sektöründe hizmet vermektedir. Ağırlıkla yurt dışında Amerika, Kanada, Güney Amerika, Lübnan, İsrail, Bae, İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere ve Yunanistan’daki sektörünün önde gelen kuruluşları ile İhracat yapmaktadır.

COŞ-AR Hediyelik Eşya Sanayi Ticaret Limited Şirketi ağırlıklı olarak Nazar Boncuğu konseptinde yüksek kaliteli kolye, bileklik, yüzük ve küpe üretimini baştan sona kendi fabrikasında üretmektedir. Doğal taş ve natürel deriler kullanarak yaptığı yeni tasarımlarla Türkiye’deki gümüş sektöründe yeni ufuklar açıp başarı ile ilerlemekte devam etmektedir.

COŞ-AR Hediyelik Eşya Sanayi Ticaret Limited Şirketi hakkında daha detaylı bilgi için www.evileyesilver.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.