Çağın Ofis Mobilya 2013 yılından bugüne Efor OSGB Güvencesinde

Çağın Ofis Mobilya 2013 yılından beri Efor OSGB müşterisi

Çağın Ofis Mobilya, İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu yükümlülüğünün başladığı 2013 yılından bugüne Efor OSGB ile çalışmaya devam etmektedir. Çağın Ofis Büro Mobilyaları; 1970 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. Çağın; modüler mobilya ve VIP ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile en çok tercih edilen markalardan birisidir. Yaklaşık 100 kişiye istihdam sağlarken; Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yaparak ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamaktadır.

Çağın Ofis Mobilyaları; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmekte, montajını yapmakta ve satış sonrası teknik destek ile de müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

İSG ve OSGB konusunda değerlendirme yapan Genel Müdür Murat SARI “İş Sağlığı ve Güvenliği işyerlerinde gerekli önlemlerin alınmasıyla iş kazalarını ve meslek hastalıklarını engellemeyi amaçlayan çok yönlü bir bilim dalı. Efor OSGB İş Güvenliği Uzmanı Savaş Gümüş İSG konusunda firmamızda katma değer oluşturdu.   ÇAĞIN OFİS MOBİLYA olarak çalışanlarımızın iş güvenliği ve sağlığı konusunda da gereken hassasiyeti göstermeyi amaçlıyoruz. Umarız ülkemizdeki diğer işverenlerde konuya gereken önemi gösterirler ve ülkemizde bu konuda çekilen acılar azalır” dedi.

Çağın Ofis Mobilya ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve ürünlerini görmek için web sitesini ziyaret ediniz: www.caginburo.com.tr

Efor OSGB istanbul