Alman ve Türk Ticaret Sanayi Odası Efor OSGB’yi Seçti

İşyerlerinde güvenlik kültürü oluşturmanın en önemli basamağı iş sağlığı ve güvenliği sistemi oluşturulmasıdır. Bu nedenle Alman ve Türk Ticaret Sanayi Odası çalışanlarının iş güvenliği kapsamında koruma altına almak amaçlı yangın tatbikatı ve İSG eğitimleri Efor OSGB tarafından verildi.

Ülkemizde iş kazaları ve mesleki hastalıklar genel olarak iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini önemsememek ve gerekliliklerini uygulamamaktan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle OSGB hizmetleri küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar oldukça büyük öneme sahiptir. Günümüzde her işletme iş sağlığı ve güvenliği kültürü bilinci oluşturmalı çalışanlarına da bu durumu benimsetmelidir.

Alman ve Türk Ticaret Sanayi Odası Hakkında

Kuruluşu 1994 yılında Alman ile Türk hükümetlerinin teşvikleriyle Alman Sanayi ve Ticaret Odaları Meclisi (DIHK) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından gerçekleştirilmiştir.

Alman Yurtdışı Ticaret Odaları (AHK’lar) 92 ülkede 141 merkezde deneyimlerini, irtibatlarını ve hizmetlerini Alman ve yabancı şirketlere sunuyor. Alman Yurtdışı Ticaret Odaları, Alman ekonomisi için özel önem taşıyan tüm ülkelerde temsil ediliyor.

Efor OSGB İstanbul; Tecrübeli İş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleriyle İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinizde kaliteli ve güvenilir OSGB’dir. Efor OSGB ile çalışanlarınız ve işyeriniz hep GÜVENDE!

2013 yılından beri  İş Sağlığı Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmet veriyoruz