OSGB İş Başvurusu

Anasayfa » OSGB İş Başvurusu

OSGB İş Başvurusu

Efor Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, hem kişisel hem mesleki açıdan gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile kişisel performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Efor OSGB İstanbul olarak; İlk prensibimiz, etik kurallar çerçevesinde vizyon ve misyonumuzla, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak çalışanlarımızın yanında olmaktır.

Diğer prensiplerimiz ise aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.

Günümüzün hızla değişen ve gelişen rekabetçi pazar koşullarında Efor OSGB İstanbul olarak hizmet verdiğimiz tüm şirketlerimizin memnuniyetini artarak devamı ve kendi kalitemizi her adımda bir üst basamağa çıkarabilmek için, son derece açık bir organizasyon yapısı ile ilerliyoruz.

Şirketimizin başarısı her bir çalışanımızın yaratıcılığına, fikirlerini özgür bir ortamda rahatça ifade edebilmelerine, işlerini severek yapmalarına ve performanslarına bağlıdır. Bu nedenle Performans yönetimine özel bir önem verilmektedir.

İşyeri Hekimleri, İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hemşireleri Efor OSGB’ye iş başvurusunda bulunmak için info@eforosgb.com/v2  e-posta adresine öz geçmişinizi gönderebilirsiniz.

Efor OSGB’de  Başarı hepimizindir.