Covid-19 Pandemisine Özel İSGGM’den İnternet Sitesi

İSG Genel Müdürlüğü’nden Covid-19 İnternet Sitesi

Covid-19 Pandemisi İnternet Sitesi: İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı mücadelede işyerlerinde alınması gereken önlemleri içeren doküman ve listeler için çok faydalı bir internet sitesi açtı: ailevecalisma.gov.tr/covid19  Efor OSGB olarak tüm gelişmeleri web sitelerimiz, sosyal medya hesaplarımız üzerinden herkese yayımlamaktayız. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, işverenler, çalışanlar, İSG uzmanları ve işyeri hekimleri için tüm doküman, broşür ve kontrol listelerine ulaşımı kolaylaştırmak adına içeriği sürekli geliştirilen yeni bir internet sitesi ile tek bir yerde toplamıştır. Yeni Tip Koronavirüs Covid-19 Pandemisi için önlemler için hazırlanan bu sitede şimdiye kadar yayınlanan ve önümüzdeki süreçte yayınlanabilecek tüm doküman ve kontrol listesi gibi kaynaklara indirilebilir şekilde ulaşılabilmektedir.

Covid-19 Pandemisi Sonrası Çalışma Hayatında İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı “KIRMIZI ÇİZGİ” Oldu! 

Bakanlık Müfettişleri rutin İSG Denetimlerinde COVID-19 Önlemlerini denetleyecek. İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Koronavirüs ile mücadele süresince işyerlerinde oluşabilecek riskleri önlemek için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapsamda çeşitli sektörler için hem işverenler hem de çalışanlar açısından dikkat edilmesi gereken dokümanlar ve kontrol listeleri yayınlamıştır. Yapacağı denetimlerde bu kriterler sorgulanacak.

İşveren ve çalışanlara rehberlik eden İş Güvenliği Uzmanlarına yönelik hazırlanan bu kontrol listelerinin ve dokümanlarının bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm dokümanlar için Bakanlığın hazırladığı sürekli geliştirilen siteyi ziyaret ediniz.

Efor OSGB İstanbul; Tecrübeli İş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleriyle İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinizde kaliteli ve güvenilir OSGB’dir. Efor OSGB ile Geleceğe GÜVENLE Bakın!